FURNITURE / Chairs and Stools / Fåtöljer 5108543
nr 510 8543
Fåtöljer
Lenght: ()
2 st Bra bohag, Läder [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 700
Monday February 25 2008
at 17:10:16
200 kr
350 kr
500 kr
650 kr